Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Гадяцькі поліцейські виявили та вилучили у жителя району наркотичну речовину

Гадяцькі поліцейські виявили та вилучили у жителя району наркотичну речовину

У ході обшуку помешкання фігуранта, правоохоронці виявили та вилучили три паперові згортки з подрібненою речовиною, схожою на наркотичний засіб. Речові докази були вилучені та направленні для проведення експертизи. Згідно висновку експерта, дана речовина є наркотичним засобом – «канабіс».


По даному факту відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1ст.309 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Санкція якої передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

303
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!