Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Колишній голова Зіньківської РДА не може дійти до суду через хвороби

Колишній голова Зіньківської РДА не може дійти до суду через хвороби

Суд півроку не може розглянути справу екс-голови Зіньківської РДА, який невчасно подав декларацію та тікав від поліції у ТРЦ «Київ».

Зіньківський райсуд Полтавської області вже близько півроку не може перейти до розгляду справи про адмінпорушення екс-голови Зіньківської РДА Віталія Панченка. Чоловік невчасно подав декларацію і не може з’явитися у суді через постійні хвороби. Про це «Полтавщині» стало відомо з реєстру судових рішень та офіційного сайту суду.
Нагадаємо, у серпні 2017 року на YouTube був опублікований відеозапис того, як колишній голова Зіньківської РДА Віталій Панченко тікав від поліцейських.
Останні намагалися вручити йому протокол про корупційний злочин. Все це відбувалося у ТРЦ «Київ» та на території поряд з ним.
З’ясувалося, що Віталію Панченку інкримінують правопорушення, передбачене ч.1 ст. 172-6 КУпАП (Несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).Екс-чиновнику загрожує від 850 до 1700 грн штрафу.

З серпневих «перегонів» минуло майже півроку, але суддя Сергій Должко досі не може розглянути справу. У вересні 2017-го колишній чиновник надіслав заяву про те, що перебуває на амбулаторному лікуванні у 1-й міській клінічній лікарні — у травматологічному відділенні. Лікування продовжилося до кінця жовтня. Після цього Віталій Панченко потрапив на стаціонарне лікування у відділенні для інвалідів Великої Вітчизняної війни обласної клінічної психіатричної лікарні ім.О.Ф. Мальцева. Там він перебував до кінця грудня. Після цього захворів уже адвокат Панченка, а потім знову і він
сам.
Останні відомості з реєстру судових рішень — строк розгляду провадження у справі про адміністративне корупційне правопорушення відносно Віталія Панченка призупинений до середини березня. Наступне судове засідання призначене на 14:30, 12 березня 2018 року.
Нагадаємо, Віталій Панченко очолював Зіньківську райдержадміністрацію з 1 липня 2015 року по 11 травня 2017. У квітні 2017-го депутати Зіньківської райради висловили
йому недовіру, після чого він пішов у відставку. Наразі триває розгляд суперечки у суді. Зіньківський райсуд Полтавської області вже скасував рішення Зіньківської райради про висловлення недовіри. Харківський апеляційний адмінсуд цю постанову суду першої інстанції скасував. Віталій Панченко подав касаційну скаргу до Верховного Суду України.
Останній поки лише відкрив провадження, але не проводив засідання.Дарина СИНИЦЬКА,«Полтавщина».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

616
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!