Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Обговорювали можливість створення поліцейської станції в селищі Опішня

Обговорювали можливість створення поліцейської станції в селищі Опішня

Начальник відділу дільничних офіцерів поліції Полтавщини Жанна Ахіджанян разом із заступником Сергієм Гавловським зустрілися із представниками органів місцевого самоврядування та громадськістю селища Опішня, що у Зіньківському районі.
Мета візиту – обговорення із населенням можливості створення на території населеного пункту поліцейської станції.
Жанна Суренівна розповіла про переваги функціонування мобільного поліцейського підрозділу, а саме формування групи швидкого реагування, яка цілодобово виїжджатиме за повідомленнями та зверненнями громадян. Також на поліцейській станції можливе здійснення он-лайн спостереження за допомогою встановлених відеокамер. Це дозволить правоохоронцям бути ближчими до віддалених населених пунктів, оперативніше реагувати на правопорушення і вчасно приходити громадянам на допомогу.
Начальник відділу просила органи місцевого самоврядування підтримати ініціативу та посприяти у виділенні приміщення та фінансування.
Представники Главку поліції Полтавщини упевнені, що відкриття поліцейської станції стане черговим кроком на шляху до налагодження взаємовідносин між громадянами і поліцейськими.
Після візиту до смт Опішня представники апарату поліції області зустрілися з особовим складом Зіньківського відділення поліції – довели до особового складу пріоритети та вимоги керівництва Національної поліції України.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

539
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!