Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ
Тринадцятого лютого в приміщенні Зіньківської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднанням громадян та засобами масової інформації, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, ЖКГ та розвитку інфраструктури.
Головував на засіданні Роман Дорошенко — заступник голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднанням громадян та засобами масової інформації.
Всього було розглянуто дванадцять питань.
Про хід виконання районної комплексної програми протидії поширення наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2016 – 2020 роки інформував Микола Пирлик – районний лікар – нарколог Зіньківської ЦРЛ.
Вячеслав Сватковський – начальник Зіньківського відділення поліції доповів про хід виконання районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки та зазначив, протягом 2017 року Зіньківською районною радою на виконання даної програми було виділено 50 тисяч гривень.
На ці кошти відділення поліції придбали новітню версію комп’ютера, який відкрив доступ до діючих баз Національної поліції України, що значно покращило роботу Зіньківського відділення поліції.
Також на спільному засіданні комісій довели до присутніх іншу важливу інформацію та ознайомили з проектами рішень.
Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

500
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!