Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

14 лютого, у сесійній залі районної ради, відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури та спорту під головуванням Світлани Чикало – голови цієї комісії.
У роботі комісії взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови
районної ради Сергій Загорулько, виконуючий обов’язки голови, керуючий справами виконавчого апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.
На засіданні було розглянуто ряд важливих питань. Присутні заслухали інформацію про хід
виконання районних програм, в деякі запропоновані зміни та доповнення.
Також було розглянуто клопотання педагогічного колективу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Зіньківської районної ради Полтавської області та звернення педагогічного колективу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області».
Після обговорення питань присутні інформацію прийняли до відома а також були прийняті відповідні рішення.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

572
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!