Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ДЕПУТАТСЬКА ГРУПА «СОЛІДАРНІСТЬ» ПРИПИНИТЬ СВОЄ ІСНУВАННЯ

ДЕПУТАТСЬКА ГРУПА «СОЛІДАРНІСТЬ» ПРИПИНИТЬ СВОЄ ІСНУВАННЯ

Депутати районної ради від політичної партії «Соціал – демократичної партії» Володимир Кулібаба та Людмила Софієнко заявили про вихід з депутатської групи «Солідарність».
Як повідомили у Зіньківській районній раді, відповідні заяви вони отримали від депутатів.
Депутат районної ради від Соціал – демократичної партії Володимир Кулібаба пояснив своє рішення про вихід з депутатської групи її бездіяльністю .
У склад депутатської групи «Солідарність», крім депутатів від «Соціал – демократичної партії», входили: Віктор Давидко, Людмила Кімлик – Яроха та колишній голова Зіньківської РДА Віталій Панченко.
Згідно регламенту районної ради та враховуючи те, що кількісний склад депутатів у групі стане меншим, ніж встановлено Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», діяльність депутатської групи припиняється.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

510
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!