Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Пенсіонерку з Полтавщини ошукали на 15 тисяч гривень

Пенсіонерку з Полтавщини ошукали на 15 тисяч гривень

79-річна жителька Карлівського району перерахувала телефонним шахраям 15 тисяч гривень. Вона стала черговою жертвою схеми “ваш родич у поліції”.
Як розповіла поліціянтам потерпіла, їй на мобільний телефон подзвонила жінка, яка назвалася слідчою. Вона повідомила, що донька пенсіонерки завдала тілесні ушкодження невідомій жінці та запропонувала “вирішити це питання” за 15 тисяч гривень. Матір одразу ж перерахувала кошти за вказаними реквізитами, після чого зателефонувала доньці, яка нічого не знала про цю ситуацію.
Як повідомила прес-служба ГУ НП у Полтавській області, за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Джерело:

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

349
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!