Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

На Миргородщині підлітки обікрали продуктовий магазин

На Миргородщині підлітки обікрали продуктовий магазин

До чергової частини Миргородського відділу поліції надійшло повідомлення про вчинення крадіжки з продуктового магазину в сільській місцевості.
У заяві від підприємця йшлося, що невідомі особи вночі проникли до приміщення закладу торгівлі і викрали товару на суму близько 2-х тисяч гривень та картки поповнень рахунків мобільних операторів.
У ході проведених заходів дільничні офіцери поліції вийшли на місцевих підлітків віком від 15-ти до 17-ти років. У хлопців вилучено частину речових доказів, нині вони дають покази слідчим.
За фактом крадіжки, поєднаної з проникненням у приміщення, у Миргородському відділі поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.
Чинне законодавство за подібні дії передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

387
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!