Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Вшанували подвиг учасників Революції гідності

Вшанували подвиг учасників Революції гідності

У Зінькові відбулися урочистості з нагоди четвертої річниці трагічної загибелі Небесної Сотні, у яких взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в.о.голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, інші.
На початку зібрання хвилиною мовчання зіньківчани вшанували пам’ять Героїв, що поклали своє життя у боротьбі за свободу та незалежність України.
У районному будинку культури відбулися тематичні заходи по вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі, що за нашу свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі, молоді, сильні, ті, хто лише починав жити.


О.ЛЕОНТІЙ. Фото: Інна ХАРЧЕНКО.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

422
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!