Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ЧОМУ НЕ ВИПЛАТИЛИ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ?

ЧОМУ НЕ ВИПЛАТИЛИ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ?

Останнім часом в нашому районі стало модно називати себе громадським діячем, прикриватися благими намірами та представлятися членами Громадської ради при Зіньківській РДА.
Офіційно цієї організації не існує, деякі члени цього «клубу по інтересах» вводять людей в оману, пропонуючи їм свою допомогу у вирішенні їхніх питань. А за одне і своїх.
Розуміючи, що ніяких повноважень Громадська рада при Зіньківській РДА, в такому вигляді в якому вона на даний момент знаходиться, немає члени цієї «мертвонародженої» організації пішли іншим шляхом – шляхом розповсюдження дезінформації, дискримінації районної влади та окремих осіб для досягнення своєї мети.
Таким чином, член так званої Громадської ради Тетяна Батрак шляхом розповсюдження неправдивої інформації вводить в оману поліцію та прокуратуру, суд, районну раду та райдержадміністрацію з вимогою розібратися в ситуації, і тільки на її користь, що виникла під час звільнення її з роботи в кредитній спілці «Зіньківська». Претензію, яку виставляє Тетяна Батрак – невиплата їй близько двох тисяч гривень заробітної плати.
Вважаємо, що настав час коротко пояснити ситуацію, так – як потік бруду, образ та безпідставних звинувачень, який виходить з вуст даної особи, досяг певної риси.
Одна з причин звільнення головного бухгалтера кредитної спілки «Зіньківська» Тетяни Батрак починається з того, що без відповідної освіти вона взагалі не мала права працювати на даній посаді. Тому, невідомо, з власної волі або за відсутності кваліфікації головний бухгалтер нараховувала індексацію на заробітну плату на протязі трьох місяців. Керівником, звичайно, була винесена догана, з вимогою вирахувати незаконно нараховані кошти, але вона не виконала вказівку, про що керівник КС «Зіньківська» довів до Спостережної ради спілки. Як наслідок – Тетяну Батрак було звільнено з посади.
За письмовою заявою у миргородську прокуратуру колишнього головбуха Т.Батрак у кредитну спілку було направлено державного інспектора Управління держпраці у Полтавській області, яка при перевірці виявила та підтвердила у приписі, що нарахування індексації заробітної плати за той період є неправомірним.
За результатами перевірки інспектором держпраці, на момент звільнення головного бухгалтера КС «Зіньківська», дійсно залишалася невиплаченою зарплатня, був складений протокол. Результати перевірки були направлені до Зіньківського районного суду Полтавської області де вини керівника КС «Зіньківська» не встановлено.
За позовом Тетяни Батрак цю скаргу розглядали в іншому судовому проваджені, де судом встановлено, цитуємо:
Суд не погоджується з твердженням позивача та її представника, що керівник кредитної спілки «Зіньківська» при звільненні позивача порушив вимоги статей: 47 КЗпАУ «Обов’язок власника або уповноваженого ним органу провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку», 116 КЗпПУ «Строки розрахунку при звільненні, так як в судовому засіданні встановлено, що керівник КС «Зіньківська» дотримався вимог закону при звільненні позивача з займаної посади і здійснив всі необхідні заходи по розрахунку з позивачем при звільненні. Порушення, на які посилається представник позивача, були умисно створені самим позивачем.
Цю частину рішення підтримав також і Апеляційний Суд Полтавської області.
Тобто, колишній головний бухгалтер не взяла зарплатню, розраховуючи на те, що керівника буде притягнуто до кримінальної відповідальності. Це повинно було стати помстою керівнику КС «Зіньківська» за звільнення.
Але що сталося із зарплатнею Тетяни Батрак? Своїм приписом державний інспектор зобов’язала керівника КС «Зіньківська» відрахувати з заробітної платні зайві кошти, які Тетяна Батрак собі нарахувала. В результаті чого колишній головбух повинна повернути в касу спілки деяку суму.
Тепер дана особа звертається в правоохоронні органи, суди, райдержадміністрацію, районну раду з вимогою притягнути вже колишнього керівника до кримінальної відповідальності по справі яку розглядали на трьох судових засіданнях і ні в одному не встановлено вини колишнього керівника КС «Зіньківська».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1062
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!