Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛАСЯ СПІЛЬНА НАРАДА

ВІДБУЛАСЯ СПІЛЬНА НАРАДА

Впровадження європейських стандартів поводження із засудженими є незмінним чинником цивілізованого суспільства.
Нещодавно, за ініціативи начальника Зіньківського районного сектору з питань пробації Ірини Яненко, в приміщені Зіньківського ВП Гадяцького ВП ГУНП, під головуванням начальника районного відділення поліції Вячеслава Сватковського, відбулась спільна нарада, на якій обговорено питання взаємодії територіального органу з питань пробації та персоналу районного відділення поліції під час здійснення превентивної діяльності та контролю за поведінкою засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, в т.ч. проблемні питання, що виникають при виконанні вироків суду.
Головною метою зустрічі стало забезпечення безпеки суспільства через здійснення контролю за правопорушниками, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, а також надання їм необхідних консультацій та підтримки, що сприяють недопущенню нових кримінальних правопорушень.
В ході зустрічі було визначено спільні заходи подолання обговорюваних проблем з підвищення ефективності взаємодії правоохоронних органів на цьому напрямку, а також покращання стану законності при виконанні кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, посилення відомчого контролю.
Звернувшись до присутніх Ірина Яненко наголосила: «Сподіваюся, що впровадження європейських стандартів поводження із засудженими є незмінним чинником цивілізованого суспільства. І всім нам необхідно докласти максимум зусиль для підвищення ефективності роботи на цьому напрямку, результатом якої повинно бути виправлення засуджених, які відбувають покарання, не пов’язані з позбавленням волі».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

516
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!