Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Не має ЛОРа, що робити?

Не має ЛОРа, що робити?

До редакції звертаються жителі району, з проханням розповісти ситуацію, яка склалася у зв’язку з відсутністю у Зіньківській центральній районній лікарні лікаря – оталаринголога.
З цим запитанням ми звернулися за роз’ясненням до головного лікаря Зіньківської ЦРЛ Олександра Безпалого.
— На даний час лікар – оталаринголог знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до трьох років, — говорить Олександр Валентинович Безпалий, — якщо у людини виникають проблеми з так званими ЛОР – органами (вухо, горло, гортань, ніс тощо), необхідно звернутися до свого сімейного лікаря. До речі, у випадках інших захворювань, крім екстрених, пацієнт повинен спершу звернутися саме до сімейного лікаря. Сімейні лікарі мають компетенцію і можливості для обслуговування до 80% випадків захворювань, включаючи і хвороби вуха, горла, гортані, носа (риніти, тонзиліти, отити, синуси ти, ларингіти та інше).
Але, якщо трапляється більш складна патологія, то сімейний лікар скеровує пацієнта до вторинного рівня медичної допомоги, яку надають в умовах центральної районної лікарні. На даний час в Зіньківській ЦРЛ працює зовнішній сумісник лікар – оталаринголог А.І.Попович, який надає медичну допомогу відповідним хворим у разі неможливості їх обслуговування у сімейного лікаря, а також в екстрених випадках.
Якщо ЛОР – патологія є ще більш складною, то такі хворі направляються на третинний рівень медичної допомоги до Полтавської обласної клінічної лікарні, — підсумував головний лікар.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1434
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!