Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

НА ЗАСІДАННІ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

НА ЗАСІДАННІ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ
<p "="">Двадцятого березня, у залі засідань районної ради відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
У роботі ради взяли участь заступник голови районної ради Сеогій Загорулько, виконуючий обов’язки голови Зіньківської РДА Анатолій Водолага, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів РДА, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники ЗМІ району.
Проводив засідання голова районної ради Сергій Нерозя, він підсумував роботу рад району за 2017 рік та наголосив: «Завдяки спільним зусиллям і підтримці народного депутата України Олега Кулініча, депутатів обласної ради Людмили Овчаренко та Олександра Путрі, депутатів районної ради, голів місцевих рад, в Зіньківському районі відбуваються зміни на краще».
На засіданні Координаційної ради по підсумках роботи рад району за 2017 рік були відзначені та нагороджені нагрудними знаками та почесними грамотами Полтавської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади та активну громадянську позицію Білик Михайло Іванович (Лютенсько-Будищанського сільського голову), Баран Володимир Васильович (Ставківського сільського голову).
Подяку Полтавської обласної ради за значний внесок в утвердження засад місцевого самоврядування, вагомі успіхи у виконанні завдань соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади оголошено колективам Зіньківської міської ради та Бірківської сільської ради.
Почесною грамотою Зіньківської районної ради із врученням нагрудного знаку за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток громади Кирило-Ганнівської сільської ради, активну громадянську позицію нагороджено Тополя Сергія Михайловича (Кирило-Ганнівського сільського голову), Чутя Олексія Григоровича (Човно-Федорівського сільського голову).
Сергій Нерозя оголосив подяку Зіньківської районної ради за вагомі успіхи у виконанні завдань соціально-економічного та культурного розвитку територіальних громад, активну роботу по розбудові інфраструктури Опішнянській селищній раді, Власівській, Дейкалівській, Великопавлівській, Новоселівській, Першотравневій, Тарасівській сільським радам.
Голова районної ради нагородив грамотою Зіньківської районної ради і вручив нагрудний знак за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди 60-річчя від дня народження Олефір Катерину Іванівну (секретаря Пишненківської сільської ради).
«Все, що було зроблене протягом 2017 року – це вже історія. Багато було докладено зусиль у всі галузі. На жаль, далеко не все на сьогодні залежить від голів рад району та кожен з них намагається зробити все можливе, щоб життя людей в територіальних громадах було хоч трішечки комфортнішим. Переконаний, що 2018 рік буде не менш продуктивним, ніж попередній», – сказав Сергій Васильович Нерозя.
Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області Андрій Рись виступив з питанням впровадження медичної реформи та виконання програми «Доступні ліки» на території району.
На засіданні Координаційної ради по питаннях порядку денного були прийняті відповідні рішення.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

703
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!