Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НА ЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Двадцять третього березня, у залі засідань Зіньківської міської ради, відбулося пленарне засідання тридцятої сесії сьомого скликання Зіньківської міської ради.
На сесію були запрошені депутат обласної ради О.О.Путря, депутати районної ради від Зіньківської територіальної громади, члени виконавчого комітету міської ради, керівники установ та організацій, представники засобів масової інформації.
На порядку денному було розглянуто двадцять вісім питань.
Депутатами були затверджені Програма розвитку місцевого самоврядування в Зіньківській територіальній громаді, міська Програма сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення на 2018 – 2020 роки.
Своїм рішенням депутати внесли зміни до Програми підтримки розвитку культури на 2016 – 2020 року, у п.6 розділу IV Фінансування Програми міської Програми охорони навколишнього природного середовища Зіньківської міської ради на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням третьої сесії Зіньківської міської ради сьомого скликання від 15 грудня 2015 року «Про затвердження міської Програми охорони навколишнього природного середовища Зіньківської міської ради на 2016 – 2020 роки» змінивши розмір фінансування міського бюджету в 2018 році зі ста тисяч гривень на шістсот тисяч гривень.Також, на за сіданні сесії визнали за доцільне проведення закупівлі житла у кількості двох одиниць для жителів міста Прокопенко Ю.О, Мамедової О.В. які проживають зі своїми сім’ями в аварійному будинку та перебувають на загальній черзі для одержання житлової площі при виконкомі Зіньківської міської ради.
Рішенням тридцятої сесії сьомого скликання Зіньківської міської ради було продовжено контракт з директором міського комунального підприємства «Зіньківський комунгосп» Леонідом Клочком.
На сесії були розглянуті земельні питання та ряд інших, по яких були прийняті відповідні рішення.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

425
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!