Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Запобігти, врятувати, допомогти

Запобігти, врятувати, допомогти

23 березня в Опорному закладі «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1» м. Зіньків, в рамках громадської акції «Запобігти, врятувати, допомогти» проведена зустріч з працівниками районного сектору Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Головний фахівець Зіньківського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області майор служби цивільного захисту Олег Рись розповів учням про основні правила поведінки в надзвичайних ситуаціях: в побуті, на воді, при виявленні маловідомих предметів та інші питання. Ознайомив учнів школи та викладачів з ситуацією пожежної та техногенної безпеки в районі на сьогоднішній день, а також за завданнями Державної пожежно-рятувальної частини №12 м. Зіньків розповів про будні рятувальників.
Черговий наряд 12 — ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Зіньків продемонстрував із застосуванням пожежної техніки та обладнання окремі прийоми гасіння пожежі різної складності, які потім намагались повторити учні школи під наглядом рятувальників.
В ході занять учні школи зрозуміли, що це лише на перший погляд повсякденне життя рятувальників просте і буденне, але коли доходить до біди, то ці мужні люди перші поспішають гасити пожежі, рятувати майно і життя людей.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

455
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!