Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

Двадцять восьмого березня, у приміщенні Зіньківської районної ради, відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.
Провела комісію голова цієї постійної комісії Світлана Чикало. У роботі взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, начальник відділу освіти Зіньківської РДА Юрій Дахно, директор комунальної установи «Зіньківський методичний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області Любов Ниценко, представники ЗМІ району.
На порядку денному було два питання.
Про розгляд заяв директора Зіньківської спеціалізованої школи №2 Литус Л.В. та виконуючу обов’язки директора Зіньківської спеціалізованої школи №2 Боровик С.М. інформував Юрій Дахно, начальник відділу освіти Зіньківської РДА. У заявах йшлося про режим роботи та трудову дисципліну диктора Литус Л.В.
Після розгляду заяви комісія взяла до відома інформацію начальника відділу освіти та рекомендувала створити робочу групу терміном на два місяці по вивченню проблемних питань та діяльності закладів освіти на території Зіньківського району. Робочій групі провести перевірку навчальних закладів відповідно до норм чинного законодавства України в галузі освіти, вивчити проблемні питання та подати свої висновки та пропозиції до комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту, проводити свою роботу у формі засідань та шляхом виїзних перевірок для вивчення проблемних питань та діяльності закладів освіти на місцях, результати виїзної перевірки оформити у формі акту.
Також комісія рекомендувала голові районної ради Сергію Нерозі видати розпорядження про утворення робочої групи відповідно даних рекомендацій та забезпечити необхідні умови для проведення роботи робочої групи.
Про розгляд доповідної записки вчителів Зіньківської спеціалізованої школи №2 доповіла голова комісії Світлана Чикало. В ній йдеться про навмисне створення ситуацій директором Зіньківської спеціалізованої школи №2 Ларисою Литус та депутатом райради Віктором Давидком, які не дозволяють вчителям працювати у нормальному руслі .
По даному питанню комісія рекомендувала звернутися до Зіньківського відділення поліції для проведення перевірки неправомірних дій депутата райради Віктора Давидка та директора Лариси Литус у навчальному закладі та інше.
Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

532
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!