Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ

ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ
Сімнадцятого квітня, у депутатській кімнаті районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального природокористування; регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.
Першим питанням порядку денного обговорили розрахунки за оренду земельних часток сільськогосподарськими формуваннями району за 2017 рік, доповідала Олена Вовк, начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлв Зіньківської РДА.
Про хід виконання районної програми правової освіти населення району на 2016 — 2020 роки інформував в.о. голови РДА Анатолій Водолага.
На засіданні були внесені зміни до місцевої соціальної програми цивільного захисту Зіньківського району на 2016-2020 роки, районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки, показників районного бюджету на 2018 рік. Також, затверджений звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.
Провів засідання голова постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального природокористування Іван Гришко…
Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

426
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!