Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ЧИ СТВОРЯТЬ ОТГ? ПОЧАЛИ СУМНІВАТИСЯ

ЧИ СТВОРЯТЬ ОТГ? ПОЧАЛИ СУМНІВАТИСЯ
Як повідомив на своїй сторінці у соціальних мережах Микола Різник, депутат Опішнянської селищної ради, Попівська сільська рада знову відмовилась створювати об’єднану громаду з Опішнею.
-Не дивлячись на те що 80% жителів на громадських слуханнях проголосували «ЗА». Ми мріяли про Опішнянську об’єднану громаду, але саботажники роблять все щоб її не було, -говорить Микола Миколайович.
Юлія Масюк, секретар Опішнянської селищної ради:
— Ми не можемо нав’язувати сусідам «ідею» об’єднання в ОТГ. Ще у минулому році були зроблені розрахунки на підставі яких голови сусідніх Попівської, Батьківської та Малобудищанської сільських рад висловили свою думку.
Надія Мартосенко, голова Попівської сільради:
-Питання децентралізації та об’єднання в Опішнянську ОТГ неодноразово обговорювалося на сходці, але офіційно пропозиція про об’єднання в ОТГ до нас не надходила.Стосовно 80% жителів Попівської сільради – ця цифра дуже завищена.
Борис Дядечко, Малобудищанський сільський голова:
— Нами було проведено обговорення даного питання, є деякі проблеми зі школою. Офіційної пропозиції про об’єднання в ОТГ до нас не надходило. Більшість людей поки що проти об’єднання, але ще є час і все може змінитися.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

439
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!