Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ЗАСІДАННЯХ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

НА ЗАСІДАННЯХ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Дев’ятнадцятого квітня, у депутатській кімнаті приміщення районної ради, під головуванням Світлани Чикало, відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.
На порядку денному було вісімнадцять питань.
Про хід виконання районної програми підготовки молоді до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на період 2017 – 2020 років інформували Людмила Кімлик – Яроха, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської РДА та Віталій Тимченко, старший офіцер відділення комплектування Зіньківського РВК.
Про утворення на базі Опішнянської та Дейкалівської спеціалізованих шкіл І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області Опішнянського та Дейкалівського опорних закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області та інших питань доповів начальник відділу освіти Зіньківської РДА Юрій Дахно.
На засіданні були внесені зміни до програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району «Турбота» .
Також, цього дня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку та управління майном під головуванням Геннадія Хорошуна.
На засіданні постійної комісії були внесені зміни до програми розвитку місцевого самоврядування в Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки.
Про затвердження звіту про виконання районного бюджету 2018 рік та зміни до показників районного бюджету інформувала Світлана Слинько, начальник фінансового управління Зіньківської РДА.
Артем Литус — начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району доповів по питанням майнового характеру.
Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

449
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!