Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НАЦІОНАЛЬНО - ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ДОШКІЛЬНЯТ В ОПІШНІ

НАЦІОНАЛЬНО - ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ДОШКІЛЬНЯТ В ОПІШНІ
Дошкільне виховання — один з найважливіших етапів формування особистості дитини, а
живий діалог серед захоплених однією справою педагогів — безумовна складова успіху.
12.04.2018 року на базі закладу дошкільної освіти (ясел-садка) «Берізка» Опішнянської
селищної ради відбулося засідання районного методичного об'єднання педагогічних
працівників закладів дошкільної освіти на тему: «Національно-патріотичне виховання
дошкільників», у якому взяли участь педагогічні працівники 23 закладів дошкільної освіти
Зіньківського району. Мета заходу: спрямувати освітню діяльність на посилення національно — патріотичного виховання дітей у закладах дошкільної освіти; ознайомити з народними традиціями та ремеслами Опішнянського краю; висвітлити досвід роботи з національно — патріотичного виховання Опішнянського ЗДО ясел-садка «Берізка».
Господарі закладу, на чолі з директором Вікторією Шапошник, підготували ряд надзвичайно змістовних, цікавих заходів. Творча група ЗДО «Берізка» з дітьми середньої групи провела святковий захід «Великодня казка». Переглянуто заняття з народознавства в старшій групі «Ярмарок славний ми відкриваєм, поряд з майстрами в Опішні зростаєм». Проведено майстер-клас ліплення опішнянської кераміки майстром гончарної справи Віталієм Дудником. Глинотерапією здивувала учасників практичний психолог закладу Світлана Хаблак. Ближче познайомитися із закладом допомогла присутнім вихователь-методист Світлана Власова. Запропонована екскурсія до кімнати живої природи Будинку дитячої та юнацької творчості при ЗДО «Берізка» викликала масу позитивних емоцій. На закінчення підведено підсумки, прийнято методичні рекомендації. Гості мали можливість побувати на екскурсії в музеї мистецької родини Кричевських.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

631
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!