Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У ХОРОЛІ СИН УБИВ МАТІР

У ХОРОЛІ СИН УБИВ МАТІР

Про насильницьку смерть 68-річної жінки до Хорольського відділу поліції повідомила фельдшер сільської амбулаторії, яка виявила тіло загиблої.
Здійснивши ряд оперативно-слідчих заходів, поліцейські встановили причетність до насильницького злочину 46-річного сина потерпілої. Встановлено, що напередодні трагедії між сином і матір’ю виник конфлікт на побутовому ґрунті. Під час сварки чоловік наніс жінці удари, які виявилися смертельними.
Слідчим відділенням Хорольського відділу поліції чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 2 місяці. Триває досудове розслідування.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

401
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!