Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У Човно - Федорівці провели семінар

У Човно - Федорівці провели семінар

Днями, на базі Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області відбувся семінар вчителів початкових класів на тему: «Впровадження нових форм і методів навчання з предмету «Основи здоров’я».
Свій заклад презентувала директор школи Троцька В.П. З презентацією та доповіддю « Мета та завдання предмету « Основи здоров’я» виступила методист КУ «Зіньківський РМЦ» Півень Л.В. та «Впровадження нових форм і методів навчання з предмету «Основи здоров’я» — вчитель Пірківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бутенко Л.П.
Під час проведення семінару учасники мали змогу переглянути фрагменти інтегрованих уроків вчителів початкових класів Манойло Т.І. та Скакун Н.Г. Був проведений майстер-клас з виготовлення лепбука.
Після цього пройшла екскурсія по навчальному закладу та екскурсія до Зразкового музею історії села та школи. Гостей вразили експозиції та чудовий екскурсовод — Молнар Василина (учениця 5 класу), яка в лютому 2018 року взяла участь в обласному турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» та виборола ІІ місце.
Велике задоволення отримали учасники семінару від перегляду концертної програми та вистави «Бременські музиканти» шкільного лялькового театру під керівництвом вчителів початкових класів Манойло Т.І. та Скакун Н Г.
По закінченню підведені підсумки, вироблені рекомендації.
Професійно організована робота семінару була забезпечена заступником директора з виховної роботи Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Жолоб Л.І.


Людмила ПІВЕНЬ,
методист КУ «Зіньківський РМЦ».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

616
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!