Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Наїзду на 8-річного хлопчика не було

Наїзду на 8-річного хлопчика не було

Поліція розібралася в ситуації з 8-річною дитиною, яка вчора заявила, що невідомий автомобіль наїхав на неї і втік! За вчорашнім повідомленням дитини, це сталося длизько 15:00 у селі Заїченці.
На пошуки винуватця ДТП було задіяно максимум особового складу Зіньківського відділення поліції та сусідніх районів. В області вводився оперативний план «Перехват».
У подальшому поліцейськими було встановлено, що факту наїзду на дитину автомобілем не було. У ході перевірки з`ясовано, що дитина отримала тілесні ушкодження внаслідок падіння із велосипеда.
Школяр побоявся, що батьки будуть його за це сварити, тож придумав версію про наїзд машини.
Дякуємо усім небайдужим за допомогу поліції. Принагідно закликаємо батьків роз`яснювати дітям правила безпечної поведінки при участі у дорожньому русі та спілкуватися з ними на довірливих і дружніх засадах, щоб діти не боялися казати батькам правду, — сказав Юрій Сулаєв, начальник відділу зв'язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

515
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!