Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Впевнений старт для дошкільнят

Впевнений старт для дошкільнят

Нещодавно, в залі засідань відділу освіти Зіньківської РДА, відбувся тренінг -навчання вихователів закладів дошкільної освіти Зіньківського району за программно — методичним комплексом «Впевнений старт».
Метою тренінгу було показати переваги та можливості роботи за программно — методичним комплексом «Впевнений старт». Навчання проходили двадцять сім педагогічних працівників (директори, вихователі — методисти та вихователі середніх груп) закладів дошкільної освіти Зіньківського району Полтавської області.
Під час роботи тренер Ірина Леонтій, методист комунальної установи «Зіньківський районний методичний центр», ознайомила учасників з концепцією, змістом і методикою роботи за программно — методичним комплексом «Впевнений старт». У ході тренінгу були виконані такі завдання:
— презентація програмно-методичного комплексу «Впевнений старт»;
— надання можливості випробувати алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах дошкільного закладу за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт»;
— ознайомлення з інформацією щодо замовлення комплектів «Впевнений старт».
Під час тренінгу панувала доброзичлива та позитивна атмосфера співпраці, педагоги були активними та творчими учасниками процесу.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

946
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!