Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

У Полтаві відбулася вистава «Теару під сходами»

У Полтаві відбулася вистава «Теару під сходами»
<p "="">Сюжет спектаклю побудований на історії про трьох чоловіків, що врятувалися з тонучого корабля і опинилися на одному плоту, який протягом довгого часу дрейфує у відкритому морі. Інтрига п’єси полягає в необхідності вирішення питання виживання, коли всіх трьох учасників вимушеного плавання застигає голод. Між чоловіками постає вибір – кого з
трьох можна з’їсти. Дія даної театральної постановки розгортається навколо абсурдності вирішення героями цієї проблеми.
Вистава «У відкритому морі» має філософській і соціальний підтекст, поставлена в гротескному жанрі. Мінімум декорацій і театральних вивертів у вигляді підсилення певних сцен музикою або світлом. Лише гра акторів, які передають всі грані людськіх емоцій, глибоке занурення в образи, а також феєричний фінал роблять виставу захопливою для глядача. Дана постановка тонко і ненав’язливо спонукає замислитись над серйозними
проблемами людських відносин і співіснування в суспільстві. Вистава також підіймає питання вибору і відповідальності за нього. Багатограний зміст деяких реплік акторів надає глядачеві змогу віднайти в них свій власний зміст і інтерпретацію.
Режисерка Олена Гопей вважає п’єсу Славомира Мрожека «У відкритому морі» актуальною для сьогодення, не дивлячись на те, що вона була створена декілька десятків років тому.
«Виставу обов’язково потрібно подивитись, заради того, щоб зрозуміти, як легко маніпулювати загальнолюдськими ідеалами і поняттями. Сподіваюся, глядач зможе поглянути на певні життєві ситуації згеть іншого ракурсу, по-новому зрозуміти витоки суспільних проблем», – наголосила режисерка.
«Бажаю, щоб люди частіше відвідували театр, незважаючи на погану погоду і небажання виходити з дому. Мої викладачі привчили мене ходити до театру кожного тижня, щоб розвивати мислення, розширювати кругозір, спілкуватись з людьми і мистецтвом», – зауважила акторка «Театру під сходами» Людмила Костенко.
У виставі взяли участь Володимир Самойличенко, Вадим Сухотін, Тарас Підтоптаний, Людмила Костенко, Андрій Шевченко.<p "="">

Аліна Бушер, Юрій Поденко.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

550
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!