Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

АКТИВІСТИ. СЕЗОННЕ ЗАГОСТРЕННЯ

АКТИВІСТИ. СЕЗОННЕ ЗАГОСТРЕННЯ
У Зіньківському районі вже кілька років працюють так звані «громадські активісти», головною метою яких є перешкоджання роботі органів влади району. Дуже вони полюбляють смачно обговорювати надумані ними проблеми, при цьому, ніяких конкретних пропозицій та дій не пропонуючи. Така собі «біганина з прапорцями» та заяви про тотальну корупцію та продажність засобів масової інформації.
Нещодавно, активістка «районного масштабу», яка відома у районі як член, до речі, неіснуючої, громадської ради, завітала до редакції газети «Голос Зіньківщини» та з криками і погрозами звільнити редактора газети почала вимагати пояснень, щодо надрукованої статті «Брешуть та не червоніють».
У статті йдеться про те, що свого часу ветерани міста та району завадили перефарбувати «свободівцям» у жовто – блакитний колір стелу на честь 40 – річчя Перемоги, яка розташована в центрі міста. Псевдоактивістку обурило те, що у статті не згадувався голова громадської ради Валерій Кулага, вона наполягає, що саме його заслуга в тому, що стела не жовто – блакитна.
Наша редакція не могла залишитися осторонь цієї брехні. Особисто нам неодноразово доводилося висвітлювати діяльність Громадської ради при Зіньківській РДА, громадських організацій району, але не можемо пригадати ніяких «подвигів та заслуг» Валерія Кулаги, за «славу» якого, незрозуміло чому, так піклується ця особа. Ми взагалі не помітили корисних дій з боку цих людей.
Звинувачення у корупційних діяннях районної влади також безпідставні. Наша редакція неодноразово зверталася до них з проханням надати підтвердження цим фактам, на що отримували відповідь, на кшталт:«Ви з ними за одне».

Хочеться звернутися до так званих активістів, які ходять по місту зі смартфонами та сунуться в усі двері. По – перше, вас ніхто не уповноважував діяти від громади. По – друге, ви несете повну нісенітницю на своїх каналах в Інтернеті, яка зрозуміла тільки вам. Ви не маєте ніякого права звинувачувати публічно нікого, навіть, якщо ви посилаєтесь на п’яту статтю Конституції України, в якій написано, що єдине джерело влади в Україні є народ. По – третє, більше читайте книжок для того, щоб ви могли виразно та зрозуміло доносити свою думку та формувати речення.
І наостанок, навчиться поважати людей, які працюють та сплачують податки, на які ви отримуєте допомогу по безробіттю, а працювати ви не бажаєте. Та щоб ви там не говорили про те, що й ви сплачували податки, вони непропорційно малі для порівняння з тими коштами, які вам сплачує держава.

Олексій ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

500
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!