Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

Нещодавно, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту, під головуванням Світлани Чикало.
У роботі взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, керівник апарату, в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, директор комунальної установи «Зіньківський районний методичний центр» Любов Ниценко, преставники засобів масової інформації району.
На порядку денному було розглянуто 4 питання.
Про надання згоди на призупинення роботи закладів дошкільної освіти присутнім доповів заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Володимир Бузовський.
Олена Богославець, головний спеціаліст-бухгалтер відділу управління майном спільної власності територіальних громад району проінформувала про призначення переможців конкурсів на заміщення вакантних посад директора комунального закладу «Районна централізована бібліотечна система» Зіньківської районної ради Полтавської області – Н. В. Тоцької та директора комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Зіньківська дитяча музична школа» Зіньківської районної ради Полтавської області – С. Г. Должко.
Людмила Кімлик-Яроха, депутат районної ради, голова робочої групи по вивченню проблемних питань та діяльності закладів освіти на території району, проінформувала присутніх про роботу робочої групи по вивченню проблемних питань та діяльності закладів освіти на території Зіньківського району.
Вона повідомила, що при перевірці Пірківської загальноосвітньої школи вони побачили, що учні навчаються в приміщенні шкільної їдальні, а це є неприпустимим.
Голова робочої групи окремо зауважила, що у Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 поганий мікроклімат серед колективу, що не сприяє навчальному процесу. Також є недопустимим постійне перебування сторонніх осіб на території школи.
За підсумками засідання комісія рекомендує інформацію голови робочої групи по вивченню проблемних питань та діяльності закладів освіти на території району взяти до відома, керівникам закладів освіти вказати на недопустимість перебування сторонніх осіб на території закладів освіти, забезпечити постійне чергування працівників на території закладу, забезпечувати позитивний мікроклімат у колективі та належні умови праці.
Відділу освіти Зіньківської РДА доручити: ознайомити керівників з рекомендаціями постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту. Формувати мережу філій Дейкалівського та Опішнянськго опорних закладів загальної середньої освіти, вжити захордів щодо формування кадрового резерву педагогічних працівників району. Вказати на незадовільну роботу керівника закладу, щодо нормалізації психологічного клімату в трудовому колективі Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2. Посилити контроль за безпекою у закладах освіти. В разі перебування сторонніх осіб на території закладу освіти притягти до дисциплінарної відповідальності керівника, відповідно до норм чинного законодавства. Вказати на неналежний рівень надання освітніх послуг здобувачам освіти Пірківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

700
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!