Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ПРИЗНАЧИЛИ ВИКОНУЮЧИХ ОБОВ’ЯЗКИ ДИРЕКТОРІВ ШКІЛ

ПРИЗНАЧИЛИ ВИКОНУЮЧИХ ОБОВ’ЯЗКИ ДИРЕКТОРІВ ШКІЛ

Сьогодні, четвертого червня у депутатській кімнаті районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.
Провела засідання голова постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту Світлана Чикало.
В роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в.о.голови РДА Анатолій Водолага, перший заступник голови РДА Микола Хоменко, представники ЗМІ району.
Члени комісії розглянули кадрові питання порядку денного щодо діяльності закладів загальної середньої освіти району.
Про погодження кандидатур виконувачів обов’язків директора Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 та Пірківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів доповів начальник відділу освіти Юрій Дахно.
Розглянувши клопотання відділу освіти Зіньківської РДА комісія рекомендувала погодити призначення Чикало Світлани Володимирівни виконувачем обов’язків директора Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 на період проведення конкурсу та затвердженням на посаду директора закладу, Балацун Ніни Володимирівни виконувачем обов’язків директора Пірківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на період відсутності директора у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

744
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!