Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

РІШЕННЯ ЗІНЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ ЗІНЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗІНЬКІВСЬКАМІСЬКА РАДА
ПОЛТАВСЬКАОБЛАСТЬ
сімнадцята сесія сьомогоскликання
РІШЕННЯ


20 грудня 2016 року
Про надання пільг по сплаті земельного податку

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 30, 282, 284 Податкового кодексу України, враховуючи звернення Зіньківського військового комісаріату, Зіньківського відділення Гадяцької ОДПІ, ГУ ДСНС у Полтавській області, МКП «Зіньківський комунгосп», міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Надати пільги по сплаті земельного податку в розмірі 100 відсотків з 1 січня 2017 року:

— органам державної влади, органам місцевого самоврядування, установам та організаціям, які утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів та міському комунальному підприємству «Зіньківський комунгосп» Зіньківської міської ради за земельні ділянки, які знаходяться на території Зіньківської міської ради.

2. Рішення вступає в силу з 01 січня 2017 року та підлягає оприлюдненню в засобах масової інформації та на офіційному сайті Зіньківської міської ради.


Міський голова С.М.Максименко.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

640
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!