Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У Зінькові проведуть громадське обговорення

У Зінькові проведуть громадське обговорення

З метою забезпечення належного розгляду питання щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад 12 червня 2018 року у залі засідань Зіньківської районної ради за адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 40, о 17-00 годині розпочнуться громадські слухання.
На порядку денному громадського слухання буде внесено питання: «Про добровільне утворення Зіньківської міської об’єднаної територіальної громади».
На громадські слухання запрошуються жителі міста Зіньків та сіл міської ради: Гусаки, Дубівка, Пилипенки, Сиверинівка та Хмарівка, депутати, члени виконавчого комітету та працівники апарату міської ради, керівники підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, представники громадських організацій і місцевих засобів масової інформації.
Для організації і проведення громадського обговорення питання добровільного об’єднання територіальних громад у формі громадського слухання створена робоча група в складі: Чикало В.М. – секретар міської ради – голова робочої групи, Стрибко А.В. – головний спеціаліст загального відділу апарату міської ради – секретар робочої групи; Білан А.А. – головний спеціаліст з юридичного забезпечення відділу державного архітектурно-будівельного контролю апарату міської ради – член робочої групи.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

526
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!