Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Днями, у приміщенні міської ради, відбулося засідання тридцять другої сесії сьомого скликання.

Взяти участь у роботі сесії були запрошені депутат обласної ради О.О.Путря, депутати районної ради від Зіньківської територіальної громади, члени виконавчого комітету міської ради, окремі керівники установ та організацій, представники засобів масової інформації.
На засіданні депутатами було розглянуто двадцять вісім питань.
Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік, затвердження розпоряджень міського голови та затвердження договорів укладених міськім головою у міжсесійний період інформувала Світлана Педоренко, головний бухгалтер міської ради.
В ході роботи були розглянуті питання про надання дозволу виконавчому комітету міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок.
Обговорено проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території міської ради на 2019 рік», земельні питання.
Депутати міської ради затвердили Порядок проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання та приєднання територіальних громад.
Також на засіданні тридцять другої сесії був розглянутий ряд інших питань.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

425
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!