Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ЗІНЬКІВСЬКОГО ДЕПУТАТА «ОТОЧИЛИ ФАШИСТИ»

ЗІНЬКІВСЬКОГО ДЕПУТАТА «ОТОЧИЛИ ФАШИСТИ»

Дев’ятнадцятого червня, у залі засідань Зіньківської райради, депутат Віталій Панченко, тримаючи у руках листівки з зображенням німецького військового часів Великої Вітчизняної війни заявив, що у сесійній залі є фашисти та через три дні вони нападуть на Батьківщину.
Знаючи характер Віталія Панченка, колеги прийняли це за черговий піар — хід районного депутата, але не отримавши належної уваги він почав звинувачувати місцевого журналіста в тому, що за вини працівника ЗМІ у Великій Вітчизняній війні загинули два його діда.
Враховуючи масштаб подій, голова районної ради вимушений був оголосити перерву у засіданні та викликати наряд поліції.
Саме поява людей у формі дала змогу повноцінно розпочати роботу пленарного засідання. Швидку допомогу не викликали.
Віталій Панченко – колишній голова Зіньківської РДА, якому 11 квітня 2017 року на шістнадцятій позачерговій сесії районної ради депутати висловили недовіру.
На даний час на колишнього голову РДА відкрита кримінальна справа, йому інкримінують правопорушення, передбачене ч.1 ст. 172-6.
Як стало відомо, раніше Віталій Панченко заявляв, що у грудні 2017 року вже перебував на стаціонарному лікуванні у відділенні для інвалідів Великої Вітчизняної війни обласної клінічної психіатричної лікарні ім.О.Ф. Мальцева.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1172
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!