Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

Дев’ятнадцятого червня, у залі засідань Зіньківської районної ради, відбулося пленарне засідання двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання.
На розгляд сесії внесено тридцять сім питань.
Про стан будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг на території району доповіла Олена Вовк – начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації.
На засіданні депутати райради затвердили програми фітосанітарних заходів по боротьбі з амброзією полинолистою на території Зіньківського району на 2018 – 2022 роки, а також Положення про використання коштів на дані заходи, Комплексну програму розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2018 – 2020 роки, Положення про щорічну районну премію імені В.П.Літвішка для команд юнаків та дівчат Зіньківської спеціалізованої дитячо – юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу – учасників чемпіонату України з гандболу.
Рішенням двадцять шостої сесії районної ради депутати затвердили Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Зіньківського району та форму контракту з керівником комунального закладу освіти, що є у спільній власності територіальних громад Зіньківського району.
Депутатами були внесені зміни до програми економічного та соціального розвитку району на 2018 рік, до комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки, а також до рішення шістнадцятої сесії районної ради п’ятого скликання від 28 листопада 2008 року «Про призначення на посаду і звільнення керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад району та інше.
Проекти рішень по кожному питанню детально обговорювалися на засіданнях постійних комісій районної ради.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

499
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!