Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ЗА ЩО ЗВІЛЬНИЛИ ДИРЕКТОРА?

ЗА ЩО ЗВІЛЬНИЛИ ДИРЕКТОРА?
Останнім часом тільки лінивий не обговорював звільнення директора Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеню №2 ЛарисиЛитус. Ходили різні чутки про заміну неугідних, фантазія псевдозахисників працювала у самому вільному режимі.
З чого все почалося?
Рішенням сесії Зіньківської районної ради, від 22 липня 2016 року, зобов’язано відділ освіти райдержадміністрації вирішити питання про укладення трудового контракту з директором Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 до 31 серпня 2016 року.
Тому відділ освіти Зіньківської РДА своїм наказом № 65, від 27 квітня 2017 року «Про зміну істотних умов праці» з 29 червня 2017 року, ознайомив директора школи №2 Литус Ларису Валеріївну зі зміною істотних умови праці: застосовано особливу форму трудового договору — контракт.
Директор Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Лариса Литус відмовилась від продовження роботи, від запропонованих змінта посади вчителя зарубіжної літератури, про що свідчать акти, складені комісією.
Відповідно до наказу відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації, від 28 серпня 2017 року, Ларису Литус звільнено з посади директора Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2.
У вересні 2017 року Лариса Валеріївна звернулася до Зіньківського районного суду з позовом.
Вважаючи вказаний наказ незаконним вона просила суд скасувати його, поновити її на посаді директора Зіньківської спеціалізованої школи І — ІІІ ступенів № 2, виплатити середньомісячну заробітну плату за час вимушеного прогулу.
Рішенням Зіньківського районного суду Полтавської області, від 7 листопада 2017 року, позовні вимоги Лариси Валеріївни Литус було задоволено.
Сама ж Лариса Валеріївна, під час судової тяганини, ходила по кабінетах райради та відділу освіти Зіньківської РДА, разом із місцевою «активісткою», яка все фільмувала додаючи своїх коментарів, в яких не соромилася відкрито ображати людей та викладала відео в мережу Інтернет. Таким чином вони намагалися привернути увагу жителів району до цієї ситуації. І привернули.
Не бажаючи розібратися у ситуації деякі колишні високопосадовці у місцевих ЗМІ висловлювали своє обурення, а псевдоактивісти отримали нову тему для того, щоб показати жителям Зіньківщини, яка у нас диктатура «на районі».
Не погодившись з рішенням районного суду Зіньківська районна рада, як засновник закладу освіти, подала на це рішення апеляційну скаргу.
Чим все закінчилося?
Апеляційний суд Полтавської області задовільнив скаргу Зіньківської районної ради. Ларису Литус звільнено з посади директора Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2, згідно з рішенням суду.
Після цього хотілося б побачити відеоролики псевдоактивістів, де вони вибачаються перед людьми, яких звинувачували у беззаконні та в інших «смертних гріхах», але, на жаль, цього ми не побачимо.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

2023
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!