Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ОЛЕГ КУЛІНІЧ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ОЛЕГ КУЛІНІЧ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ

25 червня, у кабінеті голови Зіньківської районної ради, відбувся особистий прийом громадян народним депутатом України від 147 – го виборчого округу Олегом Кулінічем.
Разом із народним депутатом були присутні голова районної ради Сергій Нерозя, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, міський голова Сергій Максименко.
Виборці, які прийшли до свого обранця, зверталися за допомогою у вирішенні питання з підняттям орендної плати орендарями земельних паїв у селі Велика Павлівка.
Жителі міста звернулися щодо сприяння з ремонтом багатоквартирних будинків, в яких вони мешкають, та стосовно інших питань житлово-комунального господарства.
Звісно, надзвичайно позитивно, що мешканці виборчого округу довіряють своєму народному обранцю, однак дані питання в першу чергу стосуються компетенції місцевої ради.
А найчастіше людям потрібні кошти на лікування важкохворих.
«З однієї тисячі чотирьохсот гривень пенсії одна тисяча гривень йде на медикаменти, – розповідав про хворобу житель одного з сіл району. – Уже все, що мали, продали, понабирали кредитів».
Нарікають люди на високі й неконтрольовані ціни в аптеках, на завищенні комунальні тарифи, нарахування субсидії тощо.
— Тільки завдяки таким зустрічам із земляками, можна дізнатись, що їх особливо турбує. Вважаю, що кожен народний обранець не повинен ховатись у кабінетах, а допомагати людям на місцях,- резюмував зустріч Олег Іванович Кулініч.
Виборці мають можливість залишити свої звернення у приймальнях депутата, передавши їх помічникам.
Показовим є також, що громадяни дякують депутату за сприяння у вирішення їх звернень.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

687
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!