Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

НЕЗАБАРОМ РОЗПОЧНУТЬСЯ ДОРОЖНІ РОБОТИ

НЕЗАБАРОМ РОЗПОЧНУТЬСЯ ДОРОЖНІ РОБОТИ
Нещодавно, у приміщенні Зіньківської районної ради, з народним депутатом України Олегом Кулінічем зустрілися представники Служби автомобільних доріг Полтавської області, на чолі з її керівником Володимиром Трояновським.
Вони презентували розроблену Службою карту туристичних маршрутів Полтавської області, до якої входять і багато населених пунктів 147 – го округу.
— Керіництво Служби автомобільних доріг поділилося гарною новиною про те, що найближчим часом розпочнеться ремонт дороги Р-42 Лубни – Миргород — Опішня. І, що найбільш важливо, розпочнеться цей ремонт саме з Опішні, де по центральній вулиці Панаса Мирного буде покладено суцільний відрізок асфальту протяжністю близько 3 км. Для опішнян, які дуже давно скаржаться на якість дороги, яка проходить через селище, це справді вкрай важлива новина, яку ми відразу презентували і для місцевої влади. Інші проблемні ділянки траси по Зіньківському району також будуть покладені великими «картами», — сказав Олег Кулініч.
На реалізацію цих питань вже є близько 50 млн грн, залучених за сприяння народного депутата з державного бюджету, та близько 70 млн грн., отриманих областю від митного експерименту.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

452
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!