Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Керівники району привітали працівників поліції з професійним святом

Керівники району привітали працівників поліції з професійним святом

В Україні 4 липня відзначається День національної поліції. Його запроваджено згідно з Указом Президента від 4 квітня 2018 року.
До Зіньківського відділку поліції сьогодні прийшли привітати поліцейських району з професійним святом заступник голови Зіньківської районної ради Сергій Загорулько, перший заступник голови Зіньківської РДА Микола Хоменко, міський голова Сергій Максименко.
У своїх промовах вони відмітили, що на працівників поліції покладено надзвичайно відповідальне й благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави та суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку та безпеки. Також, керівники району та міста побажали правоохоронцям витримки, невичерпної енергії, миру, родинного затишку, міцного здоров’я, плідної праці на благо народу та вручили почесні грамоти кращим працівникам.
Районна та міська влада, розуміючи важливість української поліції, не залишається осторонь і всіляко сприяє її розвитку.
Той, хто обирає професію поліцейського, безсумнівно, хоче зробити наш світ кращим. Принести в життя своїх рідних і сусідів безпеку, а також по-справедливості вирішити їх проблеми! Вітаємо вас з Днем національної поліції та бажаємо ніколи не пасувати перед труднощами і жити щасливо!

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

783
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!