Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Нападнику на полтавського журналіста «Трибуни» оголошено про підозру

Нападнику на полтавського журналіста «Трибуни» оголошено про підозру

9 липня полтавські правоохоронці оголосили про підозру особі, яка побила журналіста порталу «Трибуна», ведучого відеопроекту «ШоУНас» Ярослава Журавля в місцевому осередку Соціалістичної партії України.
Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник Головного управління поліції в Полтавській області Андрій Замахін.
«Довожу до відома громадськості та засобів масової комунікації Полтавщини, що слідчим та прокурором, на ґрунті зібраної доказової бази, сьогодні оголошено про підозру особі, яка завдала тілесних ушкоджень середньої тяжкості місцевому блогеру і журналісту Ярославу Журавлю. Наразі слідчі дії тривають. За вчинене законодавець передбачає максимальне покарання — до трьох років позбавлення волі», – написав він.
Пан Замахін також повідомив, що в рамках досудового розслідування також буде надана правова оцінка діям інших учасників конфлікту.

Джерело:

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

738
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!