Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

Сімнадцятого липня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання двадцять сьомої (позачергової) сесії сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Нерозя.
У роботі сесії взяли участь депутат Полтавської обласної ради О. О. Путря, в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники ЗМІ району.
На засіданні затверджена структура та гранична штатна чисельність працівників комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області.
Депутатами були внесені зміни до Програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2018 рік, до показників районного бюджету на 2018 рік та раніше прийнятих рішень районної ради.
Про комісію районної ради з питань поновлення прав реабілітованих інформував Микола Хоменко – перший заступник голови Зіньківської райдержадміністрації.
На виконання постанови Харківського Апеляційного адміністративного суду від 11 липня 2018 року по справі № 530/1073/17 та керуючись статею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування» районна рада вирішила затвердити розпорядження голови районної ради від 11 липня 2018 року №40-К «Про скасування розпорядження голови районної ради від 20.04.2018 року №23-К «Про поновлення Дуб’яги Л.В. на посаді завідувача КУ «Зіньківський методичний кабінет».
Проекти рішень по кожному питанню детально обговорювалися на засіданнях постійних комісій районної ради.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

471
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!