Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ПРОГРИМІВ ВИБУХ

ПРОГРИМІВ ВИБУХ

24 липня в Зіньківському районі працювала піротехнічна група Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, на вилученні та знешкодженні вибухонебезпечних предметів та авіаційної бомби, виявленої напередодні на місцевому кар’єрі поблизу села Довжик. На підривному майданчику прогримів вибух, який відчули жителі сіл Довжик та Саранчівка. Всього було підірвано 71 одиниці вибухонебезпечних предметів виявлених на території району.
Громадяни, будьте обережні та уважні! Пам’ятайте самі і поясніть дітям. Не беріть до рук підозрілі вибухонебезпечні предмети. При знаходженні яких сповістіть про знахідку по телефону 101 в будь-який час доби чергового пожежно-рятувальної частини та органи місцевого самоврядування, позначте місце.
Шановні жителі району, тільки при виконанні цих вимог ви можете відвести від себе і своїх дітей загрозу «іржавої смерті».І.ГОЛОВКО, начальник Зіньківського РС ГУ ДСНС,
підполковник служби цивільного захисту.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

417
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!