Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У Полтавській області запровадять спецрежим

У Полтавській області запровадять спецрежим

Жителів Полтавської області попереджають, що з 1 по 3 серпня СБУ буде проводити планові антитерористичні тактико-спеціальні навчання. Тому, на деяких територіях можуть ввести особливий режим пересування людей і транспорту. Жителів області просять поставитися з розумінням і максимально сприяти.
Силовики будуть відпрацьовувати навчальні завдання в умовах, наближених до реальних. Тобто із залученням спецтехніки та озброєних правоохоронців. В рамках навчання на окремих територіях також можливе тимчасове запровадження особливого режиму пересування людей і транспортних засобів.
Управління СБУ в Полтавській області просить місцевих жителів не лякатися, не панікувати та зберігати спокій. Крім того, громадян просять із розумінням поставитися і адекватно реагувати на законні дії і вимоги правоохоронців: огляд особистих речей, перевірку документів інші правомірні дії співробітників СБУ.
Наголошується, що всі ці дії будуть відбуватися в рамках чинного законодавства. Це потрібно для вдосконалення реагування СБУ на нестардартные ситуації.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1027
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!