Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

КІЛЬКІСТЬ АПТЕК МОЖЕ ЗМЕНШИТИСЯ

КІЛЬКІСТЬ АПТЕК МОЖЕ ЗМЕНШИТИСЯ

Кількість аптек в Україні може скоротитися, а ліки будуть видаватися тільки за рецептом. Про це сказано в проекті правок до Закону “Про лікарські засоби", який нардепи зареєстрували в Раді минулого тижня.Так, як зазначено в нормах, ліки можна буде продавати тільки в аптеках і аптечних пунктах. При цьому тепер аптеки можна буде відкривати не ближче півкілометра одна від одної.У разі прийняття закону окремим підприємцям дозволять тримати тільки одну аптеку, а компаніям — не більш чотирьох і лише в одній області.Так, зазначено, що вісім аптек дадуть відкрити фірмам тільки в тому випадку, якщо вони займаються виробництвом ліків. При цьому засновників у фірми-аптеки повинно бути не менше трьох, і у них не повинно бути інших аптек. Якщо підприємець захоче відкрити свою аптеку, він повинен мати освіту магістра за спеціальністю «Фармація», а продавати таблетки можна буде тільки дипломованим провізорам.Такі зміни пропонують через те, що аптечні мережі зараз користуються своїм домінуючим становищем на ринку. Через це вони підвищують ціни на свій розсуд.До змін в законі також планують додати норму, яка зробить обов'язковим продаж більшості ліків за рецептом лікаря, так як є цілий ряд лікарських препаратів, випадкове змішування яких може привести до летального результату. Першими з них стали ліки від кашлю та антигістамінні препарати.


Щоб дізнатися умови акції Легкий Перехід і підключитися, Вам необхідно Залишити заявку на Підключення по одному з наших номерів:(093) 1-700-700; (067) 408-18-58.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

966
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!