Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Не підпільно: в центрі Зінькова відкриють зал ігрових автоматів

Не підпільно: в центрі Зінькова відкриють зал ігрових автоматів

У центрі Зінькова відкривається новий зал з ігровими автоматами, які з таким пафосом і гордістю закривають поліцейські і деякі політичні діячі.
«Пам'ятаю як відкривався зал ігрових автоматів три роки тому. Робили це якомога тихіше, без вивісок. Минув деякий час і вони відкривають нові точки помпезно: з кульками», — каже завсідник таких закладів Андрій К.
Відзначимо, нові мережі ігрових автоматів тепер працюють за принципом державної лотереї тільки віртуально, а правоохоронці кажуть, що власники таких закладів закон не порушують.
Експерти пояснюють: відродження ігрових автоматів, а точніше лото-маркетів відбулося завдяки юристам, які знайшли лазівку в законі.
Багатьох жителів району цікавить питання, чому існують гральні заклади? Адже 15 травня 2009 року вступив в силу закон «Про заборону грального бізнесу в Україні». З того моменту фактично гральний бізнес в Україні перестав існувати. Але деякі «умільці» продовжували працювати підпільно.
Їх час від часу накривали силовики, про що потім бравурно розповідали в своїх прес-релізах. Проте з початку 2013 гральний бізнес отримав нове дихання. Тепер він замаскований під державну лотерею і, здається, правоохоронці з цим миряться.
З квітня 2013 року стартував проект «Гральні автомати, під виглядом державної лотереї». Підприємство зі 100% іноземними інвестиціями «Українська Національна Лотерея» укладає угоду з ТОВ «ЗМ».
Згідно з цією угодою, «Українська Національна Лоторея» доручає ТОВ «ЗМ» розповсюджувати державні (!) числові лотереї, що проводить «Українська Національна Лотерея».
Між іншим, про гральні автомати в угоді не йдеться. Але саме поява в угоді між двома приватними структурами слово «державні» магічно діє на вітчизняну правоохоронну систему, яка заплющує очі на гральний бізнес. Або ж кришується «бізнес» на такому рівні, що очі заплющувати дуже рекоменду¬ють.
Тому, поки незаконний бізнес набирає обертів, а гральні автомати збирають данину з жителів району, правоохоронні органи «інтенсивно вивчають ситуацію».


О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

858
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!