Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Дужа краса, або Як у жінки з’являється «металеве» натхнення…

Дужа краса, або Як у жінки з’являється «металеве» натхнення…

Віднедавна гостей Національного музею-заповідника українського гончарства на початку екскурсійного маршруту зустрічає новий експонат – кована вивіска «Національна галерея монументальної скульптури».Запитаєте, звідки ця краса?

Вона народилася з дужого металу в тендітних руках коваля Ніки Музичко (Львів). Талановита майстриня – випускниця Львівської національної академії мистецтв, а нині – постійна учасниця Національного ковальського фестивалю «ВакулаФЕСТ-ХХІ», що традиційно відбувається в Опішному наприкінці червня в рамках гончарського «ЗДВИГу».Цьогоріч саме ця вивіска зі шрифтовою композицією з назвою об’єкта Музею-заповідника здобула Першу премію фестивалю в номінації домашніх творів. Минулого ж року львів’янка виборола навіть Гран-прі «ВакулаФЕСТу».

Ковальство, приборкане саме «жіночою» майстерністю, щоразу дивує, захоплює й вражає численних гостей фестивалю. Скажіть тепер, що молот – не одна зі «штучок» неповторної жіночої харизми?


Жанна Невкрита,

інформаційна служба

Національного музею-заповідника

українського гончарства.


Щоб дізнатися умови акції Легкий Перехід і підключитися, Вам необхідно Залишити заявку на Підключення по одному з наших номерів:(093) 1-700-700; (067) 408-18-58.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

437
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!