Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Нові правила щодо субсидій провокують розлучення сімей

Нові правила щодо субсидій провокують розлучення сімей

З недавніх пір при оформленні паперів на отримання державної компенсації за комунальні послуги соцслужба враховує дохід членів сім'ї, зокрема, чоловіка і дружини, навіть якщо вони і не прописані в одній квартирі, на утримання якої, власне, і береться субсидія.

Раніше діяла інша схема — чиновники збирали дані про доходи громадян зареєстрованих на одній житловій площі, і, підсумовуючи їх, вирішували, чи можуть ті претендувати на субсидію. Скажімо, якщо чоловік був прописаний за однією адресою, а дружина і діти — по іншій, для оформлення субсидії, кожен збирав окремий пакет документів.
Мета нововведення одна: держава хоче відсікти якомога більше претендентів на допомогу. І схема з сукупним сімейним доходом цілком дозволяє це зробити.
Розлучення стане єдиним виходом і для тих, хто прописаний в різних квартирах, але проживає разом і не має наміру руйнувати сім'ю.
В урядовій постанові змішано два поняття — сім'ї та домогосподарства. Тоді як сім'я — це люди, пов'язані сімейними узами, а домогосподарство — люди, які проживають (зареєстровані) в одному приміщенні і ведуть спільне господарство.
До недавніх пір субсидія видавалася саме на домогосподарство, а не на сім'ю.
За даними Управління соцзахисту населення Зіньківської РДА, всього для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг у червні 2018 року отримували 1356 домогосподарств.
При цьому, середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство в червні 2018 року зменшився в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 36,2% і склав 44,55 грн. В цілому за перше півріччя призначено субсидій на 51,3 млн грн., а в 2017 році за той самий час призначили субсидій на 64,8 млн грн.


Щоб дізнатися умови акції Легкий Перехід і підключитися, Вам необхідно Залишити заявку на Підключення по одному з наших номерів:(093) 1-700-700; (067) 408-18-58.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

490
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!