Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У ЛЕВЧЕНКАХ СТАЛОСЯ ВБИВСТВО

У ЛЕВЧЕНКАХ СТАЛОСЯ ВБИВСТВО

Чотирнадцятого серпня, до чергової частини Зінківського ВП Гадяцького ВП ГУНП в Полтавській області надійшло телефонне повідомлення від фельдшера про те, що в одному з населених пунктів Зінківського району у власному будинку виявлено труп 67 — річного чоловіка.
Як повідомили у Зіньківському відділенні поліції, на момент огляду труп знаходився на підлозі із тілесними ушкодженнями в області голови, які попередньо отримані внаслідок ударів в потиличну частину голови металевим предметом.
В ході оперативно — розшукових заходів було встановлено, що даний злочин скоїв 55-річний односелець.
Днем раніше, знаходячись в будинку померлого, на грунті неприязних відносин з потерпілим, умисно, завдав останньому в область голови не менше п'яти ударів металевим предметом — тракторним «пальцем», в результаті чого 67- річний чоловік від отримання ударів помер на місці події.
Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією за статтею 115 кримінального кодексу України (умисне вбивство).
За скоєне чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1113
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!