Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

СТО ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ПЕРЕРАХУВАЛО «БУРАТ-АГРО» НА РЕМОНТ ДОРОГИ

СТО ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ПЕРЕРАХУВАЛО «БУРАТ-АГРО» НА РЕМОНТ ДОРОГИ

Товариство «Бурат-Агро» допомогло в фінансуванні ремонту дев’яти кілометрів дороги в селі Пишненки.
Фірма, яка виграла тендер, розпочала роботи.
– Дорога починається біля зупинки транспорту в Пишненках, тягнеться біля тракторної бригади і далі йде до траси, — розповів Пишненківський сільський голова Віталій Шум. — На дороги місцевого значення при обласній адміністрації створена служба автомобільних доріг. На нашу вони виділили 520 тисяч гривень за умови нашого співфінансування від 200 тисяч гривень. Тому 520 тисяч – державні гроші, 300 тисяч наші, 100 тисяч гривень – надало товариство «Бурат-Агро».
Це єдина асфальтована дорога, яка веде до траси. Зараз вона вся побита, в ямах. Їздити там дуже важко, тому люди користуються ґрунтовкою. Але нею можна проїхати лише тоді, коли сухо. «Бурат-Агро» її рівняє і люди нею користуються до глибокої осені.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

385
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!