Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

На Полтавщині відбулася спартакіада серед потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві

На Полтавщині відбулася спартакіада серед потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві

На Полтавщині відбулася спартакіада серед потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань
Сьомого серпня, управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області спільно з обласним фізкультурно-спортивним товариством «Спартак» та регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» на базі обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» було проведено регіональну спартакіаду «Сила духу».
Метою проведення даного спортивного заходу є підтримка у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів від трудового каліцтва, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж та їх реабілітації засобами фізичної культури й спорту для подальшої адаптації у суспільство.
Основне завдання цього соціального проекту, що вшосте організовується Фондом соціального страхування України, є покращення фізкультурно-реабілітаційної роботи серед потерпілих на виробництві та пропаганда фізичної культури й спорту серед людей з особливими фізичними потребами.
Участь у спартакіаді взяли десять команд, сформованих Великобага-чанським, Горішньоплавнівським, Диканським, Кременчуцьким, Лубенським, Миргородським, Пирятинським, Полтавським, Хорольським, Полтавським міським відділеннями управління. Вісімдесят потерпілих на виробництві змагалися в шести видах спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи.
Змагання традиційно розпочалися з параду команд.
Урочисто відкрив спартакіаду заступник начальника управління виконав-чої дирекції Фонду у Полтавській області Носаненко О.Г., який побажав учасникам вдалих стартів, мобілізації сил, якомога більше позитивних емоцій та перемоги.
На спортивний захід були запрошені та виступили зі словами підтримки заступник начальника відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації Лелюк О.С., голова обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Власенко О.Ю. та начальник регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Верещака О.Ю.
Змагання з кожного виду спорту проходили в напруженій боротьбі, учасники докладали максимум зусиль, щоб досягти найкращого результату.
За програмою спартакіади учасники Диканського відділення, де зібралися представники двох районів, змагались:
— в бомбаскеті — Авраменко Іван Михайлович (Зіньківський район);
— в дартсі – Король Сергій Вікторович (Зіньківський район);
— в армспорті- до 85 кг -Шкурпела Олександр Васильович, понад 85 кг – Войтешенко Олександр Андрійович (Диканський район),
— з шахів – Чуприна Олександр Володимирович (Диканський район),
— настільний теніс — Галушка Анатолій Михайлович (Зіньківський район).
В кожному виді змагань вони намагались проявити себе якнайкраще. Цьогорічним переможцем обласної спартакіади по Диканському відділенні став Войтешенко Олександр Андрійович, 1987 року народження, який в армспорті понад 85 кг виборов ІІ місце, отримав грамоту та медаль. Олександр вперше приймав участь в «Силі духа», він є переселенцем із місць проведення АТО, тимчасово проживає в смт Диканька. Свою перемогу Олександр присвятив своєму батьку Андрію та двом донькам, Валерії та Златі.
Від Диканського відділення представники двох районів отримали Подяки за участь в проведені обласної спартакіади «Сила духу», за те що вони проявили свою активну життєву позицію, за те, що вони своїм прикладом надихають інших займатися спортом, мають сильну волю до перемог.
І хай не всі отримали грамоти, медалі, не всі наші учасники зайняли призові місця, але вони є переможцями, оскільки зуміли подолати власні негаразди, які випали на долю.
Під час змагань панувала атмосфера взаємопідтримки та розуміння. Спілкування між учасниками з різних команд було емоційним і доброзичливим та нагадувало зустріч давніх добрих друзів.
Спортивний напрямок – це ще один інструмент соціальної реабілітації потерпілих на виробництві, який відіграє позитивну роль у підтримці їх фізичної форми та психологічної рівноваги. Заснована Фондом соціального страхування України спартакіада «Сила духу» робить життя людей з обмеженими фізичними можливостями багатшим на посмішки, увагу, дружбу та спілкування, мотивує успіхи й досягнення.


Г. ВІНТОНЯК, начальник Диканського відділення
Управління виконавчої дирекції ФССУ у Полтавській області.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

577
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!