Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

СИВЕРИНІВКА ВІДСВЯТКУВАЛА ДЕНЬ СЕЛА

СИВЕРИНІВКА ВІДСВЯТКУВАЛА ДЕНЬ СЕЛА

Днями громада села Сиверинівка святкувала день народження свого рідного куточку.
З самого ранку місцеві жителі активно готувались до свята, дбайливо прикрашали та організовували місця для дозвілля. Неподалік стояли столи, за якими після святкового концерту пригощали всіх бажаючих та гостей свята.
Свої музичні та співочі таланти дарували ансамбль «Каприз», «Зернятко», «Сиверяночка» за що отримали гучні аплодисменти односельчан.
Гостей свята зустрічав Валерій Галич (депутат міської ради с.Сиверинівка).
Гості свята – секретар міської ради Володимир Чикало, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадій Хорошун привітали жителів села, бажаючи розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають громаді надію на краще життя і спонукають людей вірити в себе і у свої можливості.
Подяками міського голови за активну участь в благоустрою села Сиверинівка були нагороджені Олег Удовиченко та Юрій Мотренко. Не залишилися поза увагою також сім’ї Соляник та Пилипенко, які поповнилися новонародженимини дітками. Представники органів місцевого самоврядування подарували їм яскраві іграшки. Не забули і про іменинницю цього дня Кулініч Галину та найстаршу жительку села Надію Ладєй які отримали подарунки.
Продовжувалися святкові заходи виступами місцевих учасників художньої самодіяльності, які подарували чудовий настрій присутнім.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

464
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!