Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

СВЯТКУВАЛА ДУБІВКА

СВЯТКУВАЛА ДУБІВКА

Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу. Днями народні гуляння та святкування відбулись у Дубівці.
З вітальною промовою до громади звернувся міський голова Сергій Максименко, висловив щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тих, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку. Він також побажав всім жителям громади міцного здоров’я, щастя, мирного неба над головою, сімейного затишку та добробуту, божої благодаті кожному.
З нагоди свята було відзначено кращих представників Дубівської громади. Подяки Зіньківського міського голови отримали Олександр Гончар та Владислав Луценко. Грамотами за активну участь в художній самодіяльності села Дубівка було відзначено Олександра та Вероніку Мостову і подаровано сертифікати на придбання канцелярських товарів.
Музичні вітання господарям та гостям дубівського свята дарували ансамбль «Берегиня». Багато було сказано теплих віршованих слів про село, Україну, батьків, односельчан.
Після концерту всіх охочих частували українськими стравами, які приготували місцеві господині.
Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, щодень села – це свято єднання. Саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свою малу батьківщину, охоплює відчуття єдиної родини.
Завершилося свято молодіжною дискотекою.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

341
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!